Şartlar ve Koşullar

Bu site, Aphelios Travel (bundan sonra "Aphelios Travel", "biz", "bize" veya "bizim" olarak anılacaktır) tarafından sahip olunan ve işletilen bir sitedir.

 

www.apheliostravel.com tarafından sağlanan herhangi bir seyahat hizmetinin satın alınması, siz ve Aphelios Travel arasında yasal bir anlaşma oluşturur ve Aphelios Travel Şartlar ve Koşulları'na rıza gösterdiğiniz anlamına gelir. Rezervasyon yapmadan önce bu Şartlar ve Koşullar'ı dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. Yolculuk sözleşmesi, Aphelios Travel rezervasyonunuzu onayladığında başlayacaktır. 31 Aralık 2022'ye kadar, rezervasyonunuz https://www.apheliostravel.com web sitesi üzerinden yapılan rezervasyonlar için aşağıdaki şartlar ve koşullar geçerlidir.

 

DEPOZİTO VE ÖDEME: Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra tur bedelinin %30'unu kredi kartı veya banka transferi ile ödemeniz gerekmektedir. Depozitonuzu gönderdikten sonra tüm Şartlar ve Koşullarımızı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul edersiniz. Eğer seyahatinizde Kapadokya bulunuyorsa, tur ücretinin kalan %70'i Kapadokya'ya varışta ödenir; eğer Kapadokya programınızda yoksa, Türkiye'ye 1 hafta önceden ödeme yapmanız gerekmektedir.

 

BANKA TRANSFERİ: Depozito, aşağıdaki bilgilerle kredi kartı veya banka transferi kullanılarak yapılmalıdır: Hizmeti bizimle rezervasyon yaptığınızda size bilgi vereceğiz.

 

İPTALLER: İptaller yazılı olarak yapılmalı ve e-posta yoluyla bize gönderilmelidir. İptal koşulları, https://apheliostravel.com/cancellation-policy.html adresinde yazanlara göre belirlenecektir.

 

İADELER: İptal politikamıza göre iade miktarını belirledikten sonra, iade tutarı en kısa sürede kredi kartınıza veya bankanıza gönderilecektir. Ülkeye, ulusal tatillere vb. bağlı olarak, iş günleri arasında 5 ila 15 iş günü sürebilir.

 

ÇOCUK İNDİRİMİ: 12 yaşın altındaki çocuklar, en az iki tam ücretli yetişkinle seyahat ediyor ve aynı odada kalıyorlarsa, arazi turunda %50, uçak bileti için %20 indirim hakkına sahiptir. Belirli geziler için özel fiyatlandırma hakkında acentelerimiz sizi bilgilendirecektir.

 

KULLANILMAYAN HİZMETLER: Tur fiyatına dahil olan ancak tur üyeleri tarafından kullanılmayan konaklama, yemek, gezi turları, ulaşım veya diğer hizmetlerle ilgili olarak hiçbir iade veya değişim yapılmaz.

 

SEYAHAT BELGELERİ: Depozito alındıktan sonra seyahat belgeleri hazırlanacak ve onaylama sonrası 5 ila 7 iş günü içinde gönderilecektir. Bu belgeler e-posta yoluyla size gönderilecektir, bu nedenle lütfen çıktı alın ve kanıt olarak saklayın.

 

SORUMLULUK: Tedarikçilerimizin en yüksek seviyede mükemmelliği sürdürmelerini sağlamak için elinden gelen her şeyi yaparız. Bununla birlikte, uçuş iptalleri gibi doğrudan kontrol etmediğimiz hizmetlerin rezervasyonu sonucunda ortaya çıkan sorunlardan sorumlu değiliz. Aphelios Travel ve bağlı kuruluşları, hizmetkarları veya acenteleri, kontrolümüz dışındaki herhangi bir durumun neden olduğu herhangi bir yaralanma, hasar, kayıp, gecikme, ek maliyet veya rahatsızlık konusunda hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

SİGORTA: Tur, kişisel seyahat sigortası içermemektedir. Seyahatte bulunan herkesin güvenliği sağlanması için tüm çabalarda bulunulmaktadır. Bununla birlikte, seyahate kabul koşulu olarak kapsamlı bir seyahat sigorta poliçesine sahip olmanızı ısrarla tavsiye ederiz. Özel Özel Türkiye turları için seyahat sigortası sağlayacağız, ancak kendi ülkenizden ek kapsama sahip olmanızı öneririz.

 

GEÇERLİLİK: Bu içerik, yayınlandığı tarihte doğru olmakla birlikte, önceden bildirim yapılmaksızın değiştirilebilir. Herhangi bir değişiklik en kısa sürede web sitesinde yayınlanacaktır. Bununla birlikte, ödeme yapıldıktan sonra Şartlar ve Koşullar değiştirilirse, ödeme yapıldığı sırada geçerli olan Şartlar ve Koşullar uygulanacaktır.

 

PASAPORT VE VİZE: Vizenizle ilgili sorunlarınız varsa veya vize başvuruları için detaylı tatil raporlarına ihtiyacınız varsa, lütfen info@apheliostravel.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Sormak istediğiniz herhangi bir şey için bize info@apheliostravel.com adresinden e-posta gönderin.