Hizmet Sözleşmesi

Lütfen siteye erişmeden veya kullanmadan önce bu sözleşmeyi dikkatlice okuyun. Siteye erişerek veya kullanarak, aşağıda belirtilen şartlar ve koşullara bağlı olmayı kabul edersiniz. APHELIOS TRAVEL, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda değiştirme hakkına sahiptir ve bu değişiklikler, değiştirilmiş sözleşmenin sitede yayınlanmasından hemen sonra yürürlüğe girecektir. Bu değişiklikleri farkında olmak için periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul edersiniz ve siteye erişiminize veya kullanımınıza devam etmek, değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

 

Telif Hakları ve Ticari Markalar

www.apheliostravel.com sitesinin tüm hakları APHELIOS TRAVEL'e aittir. Örneğin, bu web sayfalarında yayınlanan yazılım, ürünler, logolar vb. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb. içerikler, ulusal ve uluslararası yasalar ve uluslararası anlaşmalarla korunmaktadır. www.apheliostravel.com sitesindeki bilgi ve materyallerin tamamı veya bir kısmı, bir kısmını düzenleyerek, ekleyerek veya değiştirerek farklı bir şekilde kullanılamaz. www.apheliostravel.com'dan alıntı yapıldığında kaynak belirtilmeden çıkarılamaz.

 

Üçüncü Taraf Sitelere Bağlantılar

www.apheliostravel.com sitesinde, doğrudan veya dolaylı olarak diğer sitelere bağlantılar verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi veya reklam sağlamaktır. Kullanıcının bu bağlantılara bağlanıp bağlanmama konusu tamamen kullanıcının kendi takdirine bağlıdır. Bu nedenle, www.apheliostravel.com'un site üzerindeki bağlantıların kaynakları üzerinde herhangi bir kontrolü olmadığından, Kullanıcı, www.apheliostravel.com'un bağlantılarının işaret edildiği web sitelerinin veya kaynakların erişilebilirliği konusunda sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklarındaki içerik, reklam, ürün veya diğer materyallerin mevcut olup olmadığını veya bunlara erişilebileceğini veya bunlardan elde edilebileceğini kabul eder. Kullanıcı ayrıca, www.apheliostravel.com'un söz konusu web sitesi veya kaynağın içeriği, mal veya hizmetlerine dayanarak veya onlara güvenerek ortaya çıkan veya iddia edilen herhangi bir zarardan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

 

Kullanıcı Bilgileri

www.apheliostravel.com'da, kullanıcıların doldurması gereken talep ve rezervasyon formlarının bulunduğu bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlerin doldurulması sırasında kullanıcıların hakaret, tehdit, tahrik, saldırgan sözcükler ve yasa dışı içerik kullanma hakkı yoktur ve başkalarının yasal ve kişisel haklarına zarar verme hakkı yoktur. Ayrıca, bu formları kopyalamak veya çoğaltmak için örnek olarak kullanmak yasaktır. Kullanıcılar bu sayfaları kullanarak ürün veya hizmet satma, ticari amaçlarla reklam yapma veya benzer ticari davranışlarda bulunma hakkına sahip değillerdir.

Üyelik ve rezervasyon işlemleri sırasında sağlanan bilgiler, 256 Bit SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin gizliliğiyle ilgili ayrıntılar için "Gizlilik Sözleşmesi" sayfasını inceleyebilirsiniz.